Blog Yazılarımız

  • Asimetrik Çocuk Saç Kesimi

    Çocuk saç kesiminde örnek gösterme çocuklar saç kesimi konusunda çoğu zaman değişebilirlik gösterebiliyorlar, direk ilgi kendisine yapılabilecek bir şeyi hissede bilmektedirler kimi çocuk bunu korku ile kimi çocuk ise sevgiyle algılayabiliyor en önemlisi, çocuğunuz zaman zaman saç kesimi konusunda korku yaşıyorsa bir önceki saç kesimi yapılan bir çocuğu görmesi çok etkili oluyor, aldığınız  çocuk kuaförü randevunuza 10 dakika erken gelerek bu korkuyu atmanıza yardımcı olabilir.

    En çok bayramlarda özen gösterilen bir alışkanlık, bayram traşı olmak önemli bayramlık ve diğer yapılması gerekenler çocukların bayram saç kesimleri için önceden plan yapılması gerekebilir bazı saçlar saç kesimi yapıldıktan bir iki gün sonra oturmaya başlıyor bazı saçlar ise bayramdan bir gün önce kesilmesi daha güzel oluyor özellikle çok sık saçlar kesim estetiğini koruması açısından bayram traşlarını bir iki gün öncesinden yaptırmalılar.

    Bayram coşkusu yetişkin insanların eskide bıraktığı ama heyecanını çocuklarda devam eden dini bayramlar çocuklardan eksiltmeden onlara bu güzel günlerin tatlı koşuşturmaları yaşatmak gerekir. bayram alışverişi yapılır çocuklara güzel ve şık kıyafetler alınır saçlar yapılır ayakkabılar parlatılır ve dört gözle bayram sabahı beklenir. büyükler ise bayramlaşmaya gelecek olan küçük misafirlere mendil içinde harçlıklar hazırlanır şekerler ve tatlılar ikram edilir bu bayram coşkusunun en güzel baş aktörleri çocuklardır bu güzel mutlulukları daim olsun diyelim.

    “Bermoda Çocuk Kuaförü  Ailesi Olarak Çocukların Ve Tüm İslam Aleminin Bayramlarını En İçten Dileklerimizle Kutlarız.”